mar - 21 - 2016

Jak można udanie spędzić rocznicę swojego ślubu?

Przyjęło się w naszym kraju, lecz w innych naturalnie również, iż rocznice ślubów są w jakiś sposób celebrowane – choć to nie jest w każdym przypadku obowiązująca zasada. Co zatem mógłby zrobić mąż, który chciałby spędzić z własną małżonką rocznicę tego niezapomnianego dnia w inny sposób? Cóż, można wymienić całkiem sporo interesujących alternatyw, lecz jeśli chcielibyśmy sprawić wielką niespodziankę, znakomitym pomysłem może być choćby wycieczka zagraniczna. Generalnie jest dużo pięknych miast w Europie – Nicea, Porto, Rzym, Budapeszt albo choćby Brugia.

Popularnym środkiem transportowym są z pewnością samoloty – a konkretniej tanie linie lotnicze. Być może takie linie nie zapewniają dla nas wygody, w szczególności mowa o nogach, lecz jeśli w samą porę zarezerwujemy bilety, całkiem możliwe, że za 4 bilety zapłacimy około 200-400 złotych. Można sporo taniej, można także drożej – zależy od terminu oraz kierunku. Zwróćmy większą uwagę na to, w którym miejscu jest umiejscowione lotnisko. Np. Okęcie jest umiejscowione dosyć blisko śródmieścia, a do tego nie leży gdzieś pod Warszawą, co oznacza, iż transport z i na lotnisko jest bardzo tani. Jednak już w przypadku takiego Paryża mówimy o większych odległościach i kosztach.

Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma dużo atutów, ale być może byłoby warto zaznajomić się bliżej z ofertami biur podróży jakich wiele działa w polskich miastach? Jeśli rzetelnie podejdziemy do poszukiwania okazji turystycznych, znaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące spore oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, że kiedy bierzemy wolne na podróż, zaczynami jakieś przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie pojedziemy. Chociaż pewnie dla wielu ludzi takowa niepewność to duża frajda. Można być pewnym jednego – o rocznicy swojego ślubu w żadnym wypadku nie powinniśmy zapominać!
źródło: www.creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, http://www.aofn.pl, www.firmaprzewozowagdansk.pl

Starsze artykuły tematyczne:

Comments are closed.