lip - 6 - 2017

Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu intymnym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic płciowych – ginekologia estetyczna ma dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą te bolączki oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce niedokuczliwa oraz bardzo sprawna, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie całego narządu.

Rezultatem jest polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.

Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować wszystkie bolączki, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Sprawdź ofertę:

Wroclaw ginekolog

Starsze artykuły tematyczne:

Comments are closed.